KRÁĽOVSTVO LESA BACHLEDKA


Kráľovstvo lesa v Bachledke

Kráľovstvo lesa Bachledka - dobrodružné lesné detské ihrisko pre celú rodinu, ktoré sa nachádza vedľa chodníka v korunách stromov. Jedno z najväčších detských prírodných ihrísk má až 24 rôznych prírodných zábavných prvkov a atrakcií. Zaujímavosťou sú edukačné interaktívne prvky pre veľkých aj malých.

V Kráľovstve lesa strávite hodiny zábavou, ktorá je určená pre všetky generácie počas Vašej návštevy Belianskych Tatier.


1. Lanová zostava Bachledova dolina

Ak sa nebojíš výšky a máš dostatok odvahy, vyskúšaj viacúrovňovú lanovú dráhu a tobogány. Prejsť celú trasu dá zabrať, ale ak ju dokončíš, budeš víťaz! Otestuj svoju vytrvalosť, silu svalov i myseľ na najrozsiahlejšej atrakcii Kráľovstva lesa určenej len pre tých najsmelších návštevníkov.


2. Megatrampolína

Poriadne sa odraz a vyskoč až po konáre stromov na obrej mega-trampolíne. Vyskúšaj najobľúbenejšiu atrakciu lesného kráľovstva, vyskáč prebytočnú energiu a nadýchaj sa čerstvého horského vzduchu. Pred vstupom sa nezabudni vyzuť a pri skákaní sa obzeraj okolo seba, aby si sa s niekým nezrazil.


3. Štvorlanovka

Zober súrodencov či kamarátov a zasúťažte si, kto bude najrýchlejšie na druhej strane. Počas zjazdu sa poriadne drž, aby si nepadol, ako hruška! Štvorlanovka je zábava pre celú rodinu počas Vášho pobytu v Bachledke.


4. Baranidlo

Pripraviť sa, pozor a ideme na to! Súhra je dôležitá, aby baranidlo fungovalo tak, ako má a aby bola zábava zabezpečená! Na tejto atrakcii sa môže hojdať až desať detí naraz, a preto je to zábava.

RODINNÝ APARTMÁN

Naša najobľúbenejšia izba v Apartmáne Bellevue. V priestrannej spálni na Vás čaká pohodlná manželská posteľ s možnosťou jednej prístelky. Neopakovateľný výhľad na Belianske Tatry sú v cene pobytu.

APARTMÁN PRE DVOCH

Druhou izbou v Apartmáne Bellevue je štýlovo zariadená spálňa s výhľadom na okolitú prírodu Spišskej Magury. Izba je vybavená manželskou posteľou, prístelkou a posedením.

powered by FormCrafts